RUDZIENKA

Agata prowadzi zajęcia Fit and Jump. 

 

NAWRO

Marta jest absolwentka Wychowania Fizycznego AWF w Poznaniu. Instruktorka fitness oraz Fit&Jump. Niepoprawna optymistka. Miłośniczka sportów ekstremalnych, słońca, plaży i oceanu. Ze sportem związana od najmłodszych lat trenując lekkoatletykę . Konkurencje indywidualne wykształciły w niej wole walki oraz wytrwałość. Zajęcia grupowe pokazały, że wysiłek fizyczny może być dobrą zabawą i dały motywacje do dalszego rozwoju. Od zawsze wiedziała, ze jej droga życiowa będzie związana z aktywnością fizyczną. Nie wyobraża sobie dnia bez dawki dobrej energii, który niesie za sobą trening. Uwielbia wyzwania oraz chciałaby zarażać swoja pasją i uśmiechem innych ludzi. Jej motto to:" Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry". Możesz wszystko :)

 

MONIKA

Sport jest moją pasją od kilku lat. Sama zaczynałam od zera, nigdy wcześniej nie byłam typem sportsmenki. Żmudne treningi stawały się z dnia na dzień moją pasją, którą chce się dzielić z innymi. Na swoich zajęciach chce obudzić w uczestnikach miłość do sportu i zdrowego stylu życia. Przelewany podczas ćwiczeń pot trenujących ze mną osób to moja największa motywacja i impuls do dalszego rozwoju . Cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy krok postawiony przez moich Podopiecznych, Ich złość i proszący wzrok gdy patrzą na zegarek, a wskazówka ani drgnie:) Ich uśmiech i radość malująca się na twarzy, że dali dziś radę!!!! Każdy mój krzyk w Twoją stronę jest po to żeby Cię zmotywować, żebyś mógł/ła obudzić w sobie siłę-siłę, która pozwoli Ci dalej walczyć!!! Przychodząc na zajęcia do mnie zawsze możesz liczyć na uśmiech z mojej strony, dobre słowo, MOTYWACJĘ, oraz na dobrą zabawę:)!!! Trening ten nie jest łatwy.. ALE O TO WŁAŚNIE CHODZI! Masz przyjść na zajęcia i czuć, że ćwiczysz! Czuć każdy centymetr swojego ciała,czuć jak pot spływa po Tobie strumieniami! Możesz mnie przeklinać, czuć złość!!! To świetny objaw:)! Nie raz słyszałam „Hitler” „Mussolini” I wiesz co?Cieszy mnie to:)! Jestem na sali z Tobą po to żeby Ci pomóc kiedy wydaje Ci się , że nie dasz rady, że nie uda Ci się zrobić kolejnego powtórzenia, kiedy czujesz,ze padniesz i nie wstaniesz.. Nie po to żeby stać pod ścianą i biernie się przyglądać!!! Jestem pewna,że w połowie zajęć lub tuż po zaleje Cię fala radości:) Tak to właśnie działa! Przyjdź i przekonaj się! Zobaczysz co Cię czeka ! Trening tego typu , wykonywany regularnie 3-4 razy w tygodniu podkręci na maxa Twój metabolizm, pobudzi organizm do spalania maksymalnej ilości tkanki tłuszczowej. Będzie rzeźbił Twoje ciało i sprawi, że Twoja kondycja poszybuje w górę!

 

OLA

Ze sportem związana od dziecka, trenując przez 12 lat sportowy taniec towarzyski i uzyskując najwyższą narodową klasę taneczną. Po zakończeniu kariery rozpoczęła przygodę z fitnessem. Aktualnie certyfikowany instruktor sportu ze specjalnością taniec towarzyski oraz fitness, instruktor Zumba Fitness, Salsation Fitness, Jumping Fitness, Aerobox, a także trener personalny. Rozpoczęła również współpracę z firmą Les Mills, zostając instruktorem programu Bodycombat. Stawia na ciągły rozwój, otwarta na nowe doświadczenia, zdyscyplinowana, czego również oczekuje od innych. Prowadzi zajęcia z nieustannym i zaraźliwym uśmiechem, określana mianem "nie do zajechania" lub "człowieka instytucji", a najczęściej zadawane jej pytanie to "Skąd masz tyle energii?"

Ola prowadzi zajęcia Fit and Jump, Zumba oraz Salsation. 

 
 

ASIA

Absolwentka Poznańskiego AWF, magister Fizjoterapii. Od zawsze związana ze sportem jako zawodnczka, pasjonatka, fizjoterapeutka oraz instruktor fitness. Zajęcia na trampolinach uwielbiam za pozytywną energię która zawsze im towarzyszy oraz, że dzięki nim bez wyrzutów sumienia mogę czasem sięgnąć po kawałek czekolady, ewentualnie całą tabliczkę :)

 
 

MARTYNA

Instruktorka Sportu AWF Fitness  Poznań. Absolwentka trzeciego kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Od 6 roku życia swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Rytmix w Koninie. Tam rozwijała pierwszą pasję jaką był taniec współczesny. Posiada tytuły mistrzowskie w kategoriach tanecznych Jazz, Modern oraz Show Dance. Studia na AWF-ie zaszczepiły w niej miłość do wszelkiej aktywności fizycznej. Człowiek zdrowy to człowiek szczęśliwy dlatego tak bardzo ceni sobie u ludzi chęć podejmowania działań związanych z ruchem, jak również ze zdrowym odżywianiem  na punkcie którego ma bzika.

Nie bez powodu prowadzi bloga kulinarnego Baja na talerzu, w którym umieszcza proste i szybkie w przygotowaniu przepisy na fit posiłki.

Fitness to nie tylko dbałość o sprawność ciała,  ale troska o wszelkie aspekty naszego życia. Dzień bez ruchu jest dla mnie dniem straconym. Kocham przekazywać mój nadmiar energii ludziom, którzy razem ze mną chcą tę energię z siebie wydobywać .Uważam, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych a bariery są tylko w naszych głowach. Moje zajęcia to nie tylko walka o liczbę spalonych kalorii ale również świetna zabawa w gronie osób które łączy wspólna pasja jaką jest AKTYWNOSĆ FIZYCZNA. 

Prowadzi zajęcia Fit and Jump, Płaski Brzuch, Letni Wycisk.

 


 

MARTA

Aktualnie jestem studentką Politechniki Poznańskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych, przede wszystkim form fitness oraz tańca. W treningu stawiam na efektywność, nie pomijając przy tym dobrej zabawy. To właśnie uśmiech i pozytywne nastawienie uczestników sprawia, iż ćwiczenia to sama przyjemność. W pracy instruktora cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju, a także kontakt z ludźmi. Moja dewiza życiowa: Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

Marta prowadzi zajęcia Fit and Jump oraz Letni Wycisk.