MARTA

Aktualnie jestem studentką Politechniki Poznańskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych, przede wszystkim form fitness oraz tańca. W treningu stawiam na efektywność, nie pomijając przy tym dobrej zabawy. To właśnie uśmiech i pozytywne nastawienie uczestników sprawia, iż ćwiczenia to sama przyjemność. W pracy instruktora cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju, a także kontakt z ludźmi. Moja dewiza życiowa: Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

 

NAWRO

Marta Nawrocka, Absolwentka Wychowania Fizycznego AWF w Poznaniu. Instruktorka fitness oraz Fit&Jump. Niepoprawna optymistka. Miłośniczka sportów ekstremalnych, słońca, plaży i oceanu. Ze sportem związana od najmłodszych lat trenując lekkoatletykę . Konkurencje indywidualne wykształciły w niej wole walki oraz wytrwałość. Zajęcia grupowe pokazały, że wysiłek fizyczny może być dobrą zabawą i dały motywacje do dalszego rozwoju. Od zawsze wiedziała, ze jej droga życiowa będzie związana z aktywnością fizyczną. Nie wyobraża sobie dnia bez dawki dobrej energii, który niesie za sobą trening. Uwielbia wyzwania oraz chciałaby zarażać swoja pasją i uśmiechem innych ludzi. Jej motto to:" Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry". Możesz wszystko :)

 

MONIKA

Sport jest moją pasją od kilu lat. Sama zaczynałam od zera, nigdy wcześniej nie byłam typem sportsmenki. Żmudne treningi stawały się z dnia na dzień moją pasją, którą chce się dzielić z innymi. Na swoich zajęciach chce obudzić w uczestnikach miłość do sportu i zdrowego stylu życia. Przelewany podczas ćwiczeń pot trenujących ze mną osób to moja największa motywacja i impuls do dalszego rozwoju . Cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy krok postawiony przez moich Podopiecznych, Ich złość i proszący wzrok gdy patrzą na zegarek, a wskazówka ani drgnie:) Ich uśmiech i radość malująca się na twarzy, że dali dziś radę!!!! Każdy mój krzyk w Twoją stronę jest po to żeby Cię zmotywować, żebyś mógł/ła obudzić w sobie siłę-siłę, która pozwoli Ci dalej walczyć!!! Przychodząc na zajęcia do mnie zawsze możesz liczyć na uśmiech z mojej strony, dobre słowo, MOTYWACJĘ, oraz na dobrą zabawę:)!!! Trening ten nie jest łatwy.. ALE O TO WŁAŚNIE CHODZI! Masz przyjść na zajęcia i czuć, że ćwiczysz! Czuć każdy centymetr swojego ciała,czuć jak pot spływa po Tobie strumieniami! Możesz mnie przeklinać, czuć złość!!! To świetny objaw:)! Nie raz słyszałam „Hitler” „Mussolini” I wiesz co?Cieszy mnie to:)! Jestem na sali z Tobą po to żeby Ci pomóc kiedy wydaje Ci się , że nie dasz rady, że nie uda Ci się zrobić kolejnego powtórzenia, kiedy czujesz,ze padniesz i nie wstaniesz.. Nie po to żeby stać pod ścianą i biernie się przyglądać!!! Jestem pewna,że w połowie zajęć lub tuż po zaleje Cię fala radości:) Tak to właśnie działa! Przyjdź i przekonaj się! Zobaczysz co Cię czeka ! Trening tego typu , wykonywany regularnie 3-4 razy w tygodniu podkręci na maxa Twój metabolizm, pobudzi organizm do spalania maksymalnej ilości tkanki tłuszczowej. Będzie rzeźbił Twoje ciało i sprawi, że Twoja kondycja poszybuje w górę!

 

PAULA

Cześć, mam na imię Paula. Aktualnie studiuje Wychowanie Fizyczne na WSPiA w Poznaniu. Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, a swoją przygodę rozpoczęłam poświęcając się piłce siatkowej. Przez 7 lat byłam zawodniczką III ligowego zespołu, a przez 3 lata reprezentantką Wielkopolski oraz kadry narodowej. Do największych osiągnięć zaliczam mistrzostwo Polski młodziczek i wicemistrzostwo kadetek. Po zakończeniu kariery, zaczęłam interesować się fitnessem. Swoje pierwsze uprawnienia zdobyłam w szkole Profi Fitness School. Obecnie specjalizuje się w różnych formach wzmacniających i kształtujących sylwetkę, jak i wytrzymałościowych np. Aerobox. Stale poszerzam swoje umiejętności o dalsze szkolenia i międzynarodowe konwencje. Wiec jeżeli chcesz zmienić swoje życie, czekam na ciebie, udowodnie, że warto!

 

OLA

Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w podstawówce, gdy po zajęciach szkolnych trenowałam siatkówkę oraz pływanie.

W późniejszych latach edukacji, ze względu na chęć zdobywania wiedzy, pasja do aktywności fizycznej zeszła na dalszy plan, aby- po dostaniu się na wymarzone studia na Politechnice Poznańskiej- powrócić do mnie ze zdwojoną siłą.

Zaczęłam powoli- od pilatesu i tradycyjnych zajęć fitnessowych.

Zachłyśnięta tym, ile dolegliwości i złych emocji można wyleczyć podczas porządnego treningu, zdecydowałam się pójść dalej i spróbować innych form fitnessu.

Tak trafiłam na zajęcia Fit&Jump, które wciągnęły mnie od pierwszej piosenki.

Pozytywna energia, dziecięca radość ze skakania i wycisk, których nie da się doświadczyć nigdzie indziej- to jest to, co kocham.

Na zajęciach bardzo ważna jest dla mnie technika, ponieważ wierzę, że to właśnie poprawne wykonywanie ćwiczeń sprawia, że wysiłek jest zdrowy dla naszego ciała, a trening staje się jeszcze bardziej intensywny.

Moją dewizą życiową jest cytat „Zaczerpnij głęboko powietrza i poczuj, że kilka śmiałych kroków poprowadzi Cię tam, gdzie zechcesz”, który przypomina, że wystarczy trochę ciężkiej pracy i kilka spokojnych oddechów dla jasności umysłu, aby sięgnąć po nasze marzenia.

 

ASIA

Absolwentka Poznańskiego AWF, magister Fizjoterapii. Od zawsze związana ze sportem jako zawodnczka, pasjonatka, fizjoterapeutka oraz instruktor fitness. Zajęcia na trampolinach uwielbiam za pozytywną energię która zawsze im towarzyszy oraz, że dzięki nim bez wyrzutów sumienia mogę czasem sięgnąć po kawałek czekolady, ewentualnie całą tabliczkę :)

 

ALEKSANDRA

Instruktorka zumby od 2015 roku. Pełna energii i żywiołowa. Podczas zajęć staram się dzielić z innymi swoją pasją, jaką jest taniec i wywoływać uśmiech na twarzy każdej uczestniczki, motywuje, pokrzykuje ;) świetnie sie bawimy, ale mega dużo spalamy. Gwarantuje, że jak raz przyjdziesz na moją zumbę, spotkamy sie ponownie :)

 

MARTYNA

Instruktorka Sportu AWF Fitness  Poznań, studentka trzeciego roku na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Od 6 roku życia swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Rytmix w Koninie. Tam rozwijała pierwszą pasję jaką był taniec współczesny. Posiada tytuły mistrzowskie w kategoriach tanecznych Jazz, Modern oraz Show Dance. Studia na AWF-ie zaszczepiły w niej miłość do wszelkiej aktywności fizycznej. Człowiek zdrowy to człowiek szczęśliwy dlatego tak bardzo ceni sobie u ludzi chęć podejmowania działań związanych z ruchem, jak również ze zdrowym odżywianiem  na punkcie którego ma bzika.

Nie bez powodu prowadzi bloga kulinarnego, w którym umieszcza proste i szybkie w przygotowaniu przepisy na fit posiłki.

Fitness to nie tylko dbałość o sprawność ciała,  ale troska o wszelkie aspekty naszego życia. Dzień bez ruchu jest dla mnie dniem straconym. Kocham przekazywać mój nadmiar energii ludziom, którzy razem ze mną chcą tę energię z siebie wydobywać .Uważam, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych a bariery są tylko w naszych głowach. Moje zajęcia to nie tylko walka o liczbę spalonych kalorii ale również świetna zabawa w gronie osób które łączy wspólna pasja jaką jest AKTYWNOSĆ FIZYCZNA.

 


 

KORNELIA

Z wykształcenia germanistka i anglistka - z zamiłowania zakochana po uszy w jumping fitness optymistka :) Ukończyłam szkolenie instruktorskie w głównej siedzibie Fit and Jump w Łodzi. Występowałam rownież na trampolinie na V Biegu Piotra i Pawła w Poznaniu. Sport towarzyszył mi już od najmłodszych lat kiedy trenowałam pływanie, jednak już od pierwszego podskoku wiedziałam, ze to właśnie jumping okaże się najwieksza miłością mojego życia. Jumping fitness to najlepsza forma aktywności fizycznej, ponieważ niesie ze sobą zabawę, radość, zdrowie, piękną sylwetkę i nieopisaną satysfakcję. Połączenie świetnej muzyki z mega wysiłkiem to coś, co uzależnia. Moim mottem życiowym jest „Those who don’t jump will never fly”. Chcesz polatać razem ze mną? Zapraszam serdecznie na zajęcia :)

 
 

NATALIA HATHA JOGA

Jestem życiową optymistką, pełną dobrej energii i lubiącą ludzi. Na co dzień spełniam się jako doula, wspierając kobiety w okresie okołoporodowym (www.doulanatalia.pl). Mam dwoje dzieci – córkę Emilkę i synka Kajtusia. Moją pasją są podróże, a pojawienie się dzieci nadało wspólnym wyjazdom nową jakość i smak. Razem z mężem pokazujemy dzieciom świat, który niezmiennie nas zachwyca i fascynuje (www.jaknajdalej.pl). Joga zawitała do mojego życia 7 lat temu i od tego czasu stała się jego istotnym elementem. Praktykuję pod okiem doświadczonych nauczycieli, a także dokształcam się na licznych warsztatach. Joga jest wspaniałym sposobem pracy nad swoim ciałem, umysłem i emocjami. Integruje wszystkie poziomy życia, pozwala głębiej spojrzeć na jego sens. Moja pasją do jogi sprawiła, że zaprzęgnąłem dzielić się nią z innymi. Od niedawna jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją jogi. Na swoich zajęciach chciałabym zachęcić do wyzwań jakie stawia nam joga - do odkrywania i wykorzystywania własnych możliwości, a także do pozowania swoich ograniczeń.