RUDZIENKA

Opis wkrótce ;-)


 

MONIKA

Sport jest moją pasją od kilku lat. Sama zaczynałam od zera, nigdy wcześniej nie byłam typem sportsmenki. Żmudne treningi stawały się z dnia na dzień moją pasją, którą chce się dzielić z innymi. Na swoich zajęciach chce obudzić w uczestnikach miłość do sportu i zdrowego stylu życia. Przelewany podczas ćwiczeń pot trenujących ze mną osób to moja największa motywacja i impuls do dalszego rozwoju . Cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy krok postawiony przez moich Podopiecznych, Ich złość i proszący wzrok gdy patrzą na zegarek, a wskazówka ani drgnie:) Ich uśmiech i radość malująca się na twarzy, że dali dziś radę!!!! Każdy mój krzyk w Twoją stronę jest po to żeby Cię zmotywować, żebyś mógł/ła obudzić w sobie siłę-siłę, która pozwoli Ci dalej walczyć!!! Przychodząc na zajęcia do mnie zawsze możesz liczyć na uśmiech z mojej strony, dobre słowo, MOTYWACJĘ, oraz na dobrą zabawę:)!!! Trening ten nie jest łatwy.. ALE O TO WŁAŚNIE CHODZI! Masz przyjść na zajęcia i czuć, że ćwiczysz! Czuć każdy centymetr swojego ciała,czuć jak pot spływa po Tobie strumieniami! Możesz mnie przeklinać, czuć złość!!! To świetny objaw:)! Nie raz słyszałam „Hitler” „Mussolini” I wiesz co?Cieszy mnie to:)! Jestem na sali z Tobą po to żeby Ci pomóc kiedy wydaje Ci się , że nie dasz rady, że nie uda Ci się zrobić kolejnego powtórzenia, kiedy czujesz,ze padniesz i nie wstaniesz.. Nie po to żeby stać pod ścianą i biernie się przyglądać!!! Jestem pewna,że w połowie zajęć lub tuż po zaleje Cię fala radości:) Tak to właśnie działa! Przyjdź i przekonaj się! Zobaczysz co Cię czeka ! Trening tego typu , wykonywany regularnie 3-4 razy w tygodniu podkręci na maxa Twój metabolizm, pobudzi organizm do spalania maksymalnej ilości tkanki tłuszczowej. Będzie rzeźbił Twoje ciało i sprawi, że Twoja kondycja poszybuje w górę!

 

JUSTYNA

Z wykształcenia inżynier-chemik, z zamiłowania instruktorka fitness, Fit and Jump, podróżniczka i wielbicielka dobrej kuchni. W trampolinach uwielbiam to, że po całym, męczącym dniu trening daje mi dodatkowego kopa do dalszego działania i poprawia samopoczucie. Uwielbiam to uczucie fizycznego wykończenia i psychicznego odprężenia! Poza Fit and Jump interesuje się zdrowym odżywianiem oraz treningiem siłowym. Jestem zdania, że trening z odpowiednio dobranym obciążeniem wysmukli kobiecą sylwetkę i uwydatni nasze walory. Zapraszam na zajęcia - zrobię wszystko co w mojej mocy aby pomóc Ci osiągnąć wymarzony cel, ale pamiętaj – wszystko siedzi w Twojej głowie!

 
 

OLA

Ze sportem związana od dziecka, trenując przez 12 lat sportowy taniec towarzyski i uzyskując najwyższą narodową klasę taneczną. Po zakończeniu kariery rozpoczęła przygodę z fitnessem. Aktualnie certyfikowany instruktor sportu ze specjalnością taniec towarzyski oraz fitness, instruktor Zumba Fitness, Salsation Fitness, Jumping Fitness, Aerobox, a także trener personalny. Rozpoczęła również współpracę z firmą Les Mills, zostając instruktorem programu Bodycombat. Stawia na ciągły rozwój, otwarta na nowe doświadczenia, zdyscyplinowana, czego również oczekuje od innych. Prowadzi zajęcia z nieustannym i zaraźliwym uśmiechem, określana mianem "nie do zajechania" lub "człowieka instytucji", a najczęściej zadawane jej pytanie to "Skąd masz tyle energii?"

Ola prowadzi zajęcia Fit and Jump, Aeroboks, Zumba oraz Salsation. 

 
 

JULITA

Cześć,
Jestem certyfikowaną trenerką personalną oraz instruktorem zajęć grupowych. Ciągle rozwijam się i edukuję poszerzając swoje kompetencje zawodowe, będąc uczestnikiem wielu szkoleń, warsztatów oraz konferencji związanych

z treningiem, żywieniem oraz suplementacją.
Na treningu największą uwagę skupiam na tym, aby poprawić ogólny stan zdrowia klienta, poprawić wzorce ruchowe oraz pomóc w uzyskaniu jak najbardziej funkcjonalnej i estetycznej sylwetki.
Rodzaj i intensywność treningu dopasowuję pod potrzeby

i możliwości grupy.
Serdecznie zapraszam na trening ABT w każdą środę

o godzinie 20:00

 

MARTYNA

Absolwentka Wychowani Fizycznego i Tańca AWF w Poznań ze specjalnością Trenera fitness oraz Nauczyciela tańca. Od 6 roku życia swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Rytmix w Koninie. Tam rozwijała pierwszą pasję jaką był taniec współczesny. Posiada tytuły mistrzowskie w kategoriach tanecznych Jazz, Modern oraz Show Dance. Studia na AWF-ie zaszczepiły w niej miłość do wszelkiej aktywności fizycznej.
Człowiek zdrowy to człowiek szczęśliwy dlatego tak bardzo ceni sobie u ludzi chęć podejmowania działań związanych z ruchem, jak również ze zdrowym odżywianiem na punkcie którego ma bzika.Nie bez powodu prowadzi bloga kulinarnego, w którym umieszcza proste i szybkie w przygotowaniu przepisy na fit posiłki (www.bajanatalerzu.blogspot.com)
Fitness to nie tylko dbałość o sprawność ciała, ale troska o wszelkie aspekty naszego życia. Dzień bez ruchu jest dla mnie dniem straconym. Kocham przekazywać mój nadmiar energii ludziom, którzy razem ze mną chcą tę energię z siebie wydobywać. Uważam, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych a bariery są tylko w naszych głowach. Moje zajęcia to nie tylko walka o liczbę spalonych kalorii ale również świetna zabawa w gronie osób, które łączy wspólna pasja jaką jest AKTYWNOSĆ FIZYCZNA. 

Prowadzi zajęcia Fit and Jump i Płaski Brzuch. 


 

MARTA

Aktualnie jestem studentką Politechniki Poznańskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych, przede wszystkim form fitness oraz tańca. W treningu stawiam na efektywność, nie pomijając przy tym dobrej zabawy. To właśnie uśmiech i pozytywne nastawienie uczestników sprawia, iż ćwiczenia to sama przyjemność. W pracy instruktora cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju, a także kontakt z ludźmi. Moja dewiza życiowa: Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

Marta prowadzi zajęcia Fit and Jump, FitBall, Fit and Jump Circle, Bosu, Stretching.

 

MONIKA

Sport zawsze był moja pasja od dziecka trenowałam lekka atletyke - biegi dlugodystansowe. Na studiach wychowania fizycznego zarazilam się pasja do fitnessu. Ukończyłam szkolenie instruktora fitness i cały czas poszerzam swoją wiedzę doszkalając się. Jestem licencjonowanym instruktorem fit and Jump. Trampoliny to moja kolejna miłość! Uwielbiam wchodzić na zajęcia i zarażać swoją pasją do skakania i tego cudownego zmęczenia .Oprócz tego posiadam szkolenia ze zdrowego kręgosłupa, strechingu z analizą narządu ruchu, fit ball oraz aqua aerobik. Zapraszam serdecznie na zajęcia a obiecuję, że wyjdziecie zmęczone i uśmiechnięte

Monika prowadzi zajęcia Fit and Jump Circle , Fit and Jump oraz Zdrowy Kręgosłup.

 

ANGELIKA

Cześć :)  Mam na imię Angelika, jestem magistrem dietetyki, trenerem personalnym, instruktorem fitness, Zumby oraz trampolin.
Od lat interesuję się zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Ciągle rozwijam swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, konwencjach i maratonach fitness.
Moje zajęcia są energetyczne, zróżnicowane

i dostosowane do poziomu grupy.
W Cytrynie poprowadzę dla Was zajęcia Fit and Jump, Pump oraz STEP BASIC, zapraszam serdecznie

 

MARTYNA R.

Martyna Rost – dietetyk, instruktorka Jogi, mobility, progress movement i miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i obecna studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

 Od dziecka ruch był jej zwolennikiem. Przez wiele lat tańczyła turniejowo, reprezentowała szkoły w siatkówce oraz w biegach. Podczas studiów odkryła dwie dyscypliny, w których bezwarunkowo się zakochała, a mianowicie Crossfit i Yoga. Jeden zapewnia jej niebywałą kondycję fizyczną, drugi psychiczną. Natomiast oba dają jej wielką moc do działania w codziennym życiu. Odkąd zaczęła swoją praktykę z jogą, mobilizacją, poszerzaniem zakresów ruchowych, ma zdecydowanie większą świadomość własnego ciała. Uważa, że to klucz do sukcesu, nie tylko podczas treningu, ale również w akceptacji samego siebie. Martyna czynnie bierze udział przeróżnych imprezach sportowych, jako zawodniczka oraz jako sędzia. Wie też, jak przygotować i rozgrzać ciało przed startem i pobudzić je do walki.

 Martyna przyznaje się bezkarnie, że ma fioła na punkcie wpływu żywności na ciało ludzkie. Dlatego prowadzi również blog FITmeansEAT, na którym zachęca wszystkich czytelników do zdrowego stylu życia oraz udowodnia, że słynny cytat „jesteś tym, co jesz” nie jest kłamstwem! Fit przepisy nie muszą się kojarzyć tylko z toną warzyw i hektolitrami wody. Uważa, że właściwa dieta w połączeniu z treningiem potrafią zdziałać cuda, nie tylko od zewnątrz w postaci pięknie wyrzeźbionej sylwetki, ale również od środka, gwarantując oczyszczenie umysłu i świetnie samopoczucie.

Martyna prowadzi Jogę oraz zajęcia REGENERACJA.