Profesjonalny odżelaziacz wody Global Water O3

Global Water O3 to profesjonalny system usuwania manganu i żelaza z wody studziennej. Ze względu na nowoczesną konstrukcję, nie wymaga stosowania zbiorników hydroforowych i dodatkowego osprzętu. Regeneracja odbywa się automatycznie i nie wymaga środków eksploatacyjnych. Urządzenie redukuje barwę i mętność cieczy oraz usuwa zapach siarkowodoru. Jest w 100% skuteczny, nawet przy kilkukrotnym przekroczeniu norm. Do regeneracji wydajnego złoża zużywa ozon. Odżelaziacz wyposażono w nowoczesny sterownik Clack z interfejsem w języku polskim.
KUP TERAZ
Jak usunać żelazo z wody?

Odżelaziacz Global Water O3 - jak działa?

Odżelaziacz Global Water O3 wykonuje pracę na bieżąco, a co kilka dni regeneruje się ozonem. Skuteczne i przetestowane złoże posiada nieograniczoną żywotność i sprawdzi się nawet przy kilkukrotnym przekroczeniu norm (żelazo dla wody pitnej - 0,2 mg/l, mangan dla wody pitnej - 0,05 mg/l). System może pracować tak długo, jak pozwala na to głowica sterująca. Global Water O3 posiada głowicę Clack. Ozon używany do regeneracji jest wytwarzany przez generator stanowiący część systemu, dlatego koszty eksploatacyjne są zerowe, a skuteczność pełna.
Global Water O3 wyróżnia się bezpieczeństwem dla środowiska naturalnego oraz użytkowników. W jego przypadku nie używa się potencjalnie szkodliwych środków pokroju soli, chloru i nadmanganianu potasu. Co więcej, zużytą do regeneracji wodę można bez obaw odprowadzić do szamba ekologicznego lub wykorzystać do podlania roślin w ogrodzie. Urządzenie wyposażono w alarm zabezpieczający przed uszkodzeniem mechanicznym, tryb oszczędzania energii i diagnostykę pracy zaworu. Odżelaziacz bez przerwy prowadzi też historię pracy zaworu. Transformator zapewnia optymalne napięcie podczas pracy. Sprzęt ma także zabezpieczenie przed zapowietrzeniem i zawór by-pass.
Cena odżelaziacza wody Global Water O3 jest niska, biorąc pod uwagę jego jakość. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu innych urządzeń tego typu, w tym przypadku koszty regeneracji są zerowe. Dzięki temu eksploatacja maszyny jest bardzo tania, a skuteczność zaskakująco wysoka.

Opinie klientów:

Przez jakiś czas w mojej wodzie było za dużo żelaza i dopiero zakup Global Water O3 to zmienił i jestem bardzo zadowolona. Sprzęt praktycznie nie wymaga obsługi i pracuje bardzo skutecznie, polecam serdecznie!

Karolina

Woda wodociągowa nie dochodzi do mojego domu, dlatego musiałem kupić odżelaziacz i wybrałem Global Water O3 ze względu na darmową regenerację ozonem i jestem bardzo zadowolony. Nie muszę kontrolować pracy urządzenia, a woda jest czysta!

Marcin

Kupiłam niedawno dom z wodą studzienną, w której było zdecydowanie za dużo manganu, dlatego zaopatrzyłam się w odżelaziacz O3 i nie mam zastrzeżeń do jego pracy. Działa świetnie!

Kamila

Kupiłem odżelaziacz wody Global Water O3 dwa miesiące temu i nadal działa bez zarzutu, nie potrzebuje też środka do regeneracji i radzi sobie z większym zanieczyszczeniem, polecam :)

Dominik