OLA MICHALSKA

Głowa "Cytrynowej rodziny".

Pasjonatka branży fitness z zewnątrz, jak i od środka. Z wykształcenia ekonomistka.

Ze sportem związana od dziecka, trenując przez 12 lat sportowy taniec towarzyski i uzyskując najwyższą narodową klasę taneczną w rywalizacji na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Po zakończeniu kariery tanecznej rozpoczęła przygodę z fitnessem.

Aktualnie certyfikowany instruktor sportu ze specjalnością taniec towarzyski oraz fitness, instruktor z tytułem Elite i międzynarodowy prezenter programu Salsation® Fitness, Zumba Fitness, Jumping Fitness, Aerobox, Les Mills Bodycombat, a także trener personalny.

Nominowana do tytułu Trenera Roku Online 2020 magazynu Lif-e.

Stawia na ciągły rozwój, otwarta na nowe doświadczenia, zdyscyplinowana, czego również oczekuje od innych. Prowadzi zajęcia z nieustannym i zaraźliwym uśmiechem, określana mianem "nie do zajechania" lub "człowieka instytucji", a najczęściej zadawane jej pytanie to "Skąd masz tyle energii?".

 ANIA CZĄSTKA

Cześć, tu Ania! Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego, magistrem inżynierem z dziedziny biotechnologii. Sport pasjonuje mnie od zawsze. 

W dzieciństwie uwielbiałam biegać i pływać, a obecnie swoją miłość do sportu realizuję będąc instruktorem fitness i jumping fitness. Wyznaję zasadę, że na udany trening składa się wiele czynników, ale najważniejsze to uśmiechy na twarzach uczestniczek i... pot na ich ciele! Z mojego treningu na pewno wyjdziesz zmęczona, ale i usatysfakcjonowana. Lubię obserwować progres u ćwiczących u mnie dziewczyn i staram się zbudować na zajęciach jak najbardziej komfortową atmosferę - chociaż czasem wyglądać groźnie, nie ma się czego bać!

Prywatnie jestem miłośniczką piłki nożnej (i ogromnym kibicem Liverpoolu), dobrej kuchni (niekoniecznie najzdrowszej) oraz makijażu.

 MONIKA RATAJSKA

Sport zawsze był moja pasja od dziecka trenowałam lekka atletykę - biegi długodystansowe. Na studiach wychowania fizycznego zaraziłam się pasja do fitnessu. Ukończyłam szkolenie instruktora fitness i cały czas poszerzam swoją wiedzę doszkalając się. Jestem licencjonowanym instruktorem fit and Jump. Trampoliny to moja kolejna miłość! Uwielbiam wchodzić na zajęcia i zarażać swoją pasją do skakania i tego cudownego zmęczenia .Oprócz tego posiadam szkolenia ze zdrowego kręgosłupa, stretchingu z analizą narządu ruchu, fit ball oraz aqua aerobik. Zapraszam serdecznie na zajęcia a obiecuję, że wyjdziecie zmęczone i uśmiechnięte.


 


MONIKA GAŁAT

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiki I Administracji w Poznaniu, specjalizacja Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Aktywność fizyczną rozpoczęłam w roku 2012. Na początku bez pasji, do momentu trafienia na mocne zajęcia grupowe, w jednym z poznańskich klubów fitness. Wtedy pokochałam ćwiczyć. Doskonale pamiętam moment, kiedy poczułam, że chcę zostać instruktorem. Był to urodzinowy maraton w klubie fitness w Poznaniu. Zobaczyłam jedną z moich ulubionych instruktorek na scenie i mnie olśniło! W niedługim czasie zaczęłam prowadzić zajęcia grupowe i uzyskałam tytuł instruktora. To był strzał w 10! To jest moje miejsce, moja pasja. Jestem tym szczęśliwcem, który nie pracuje, a działa z pasją. Na moich zajęciach nie będziesz się nudzić, zadbam o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, będzie ciężko – ale opłaci się! Trochę pokrzyczę - ku motywacji… zawsze jednak znajdziesz na mojej twarzy uśmiech i poczujesz dzięki temu energię. Jestem pewna,że wyjdziesz usatysfakcjonowany po skończonym treningu.
 


ANGELIKA PAWLAK

Cześć :)  Mam na imię Angelika, jestem magistrem dietetyki, trenerem personalnym, instruktorem fitness, Zumby oraz trampolin.
Od lat interesuję się zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Ciągle rozwijam swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, konwencjach i maratonach fitness.
Moje zajęcia są energetyczne, zróżnicowane i dostosowane do poziomu grupy.


 JUSTYNA BOBROWSKA

Z wykształcenia inżynier-chemik, z zamiłowania instruktorka fitness, Fit and Jump, podróżniczka i wielbicielka dobrej kuchni. W trampolinach uwielbiam to, że po całym, męczącym dniu trening daje mi dodatkowego kopa do dalszego działania i poprawia samopoczucie. Uwielbiam to uczucie fizycznego wykończenia i psychicznego odprężenia! Poza Fit and Jump interesuje się zdrowym odżywianiem oraz treningiem siłowym. Jestem zdania, że trening z odpowiednio dobranym obciążeniem wysmukli kobiecą sylwetkę i uwydatni nasze walory. Zapraszam na zajęcia - zrobię wszystko co w mojej mocy aby pomóc Ci osiągnąć wymarzony cel, ale pamiętaj – wszystko siedzi w Twojej głowie!