ANIA CZĄSTKA

Cześć, tu Ania! Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego, magistrem inżynierem z dziedziny biotechnologii. Sport pasjonuje mnie od zawsze. 

W dzieciństwie uwielbiałam biegać i pływać, a obecnie swoją miłość do sportu realizuję będąc instruktorem fitness i jumping fitness. Wyznaję zasadę, że na udany trening składa się wiele czynników, ale najważniejsze to uśmiechy na twarzach uczestniczek i... pot na ich ciele! Z mojego treningu na pewno wyjdziesz zmęczona, ale i usatysfakcjonowana. Lubię obserwować progres u ćwiczących u mnie dziewczyn i staram się zbudować na zajęciach jak najbardziej komfortową atmosferę - chociaż czasem wyglądać groźnie, nie ma się czego bać!

Prywatnie jestem miłośniczką piłki nożnej (i ogromnym kibicem Liverpoolu), dobrej kuchni (niekoniecznie najzdrowszej) oraz makijażu.

Ania prowadzi zajęcia Fit and Jump , SHAPE oraz ABT.

 

JUSTYNA

Z wykształcenia inżynier-chemik, z zamiłowania instruktorka fitness, Fit and Jump, podróżniczka i wielbicielka dobrej kuchni. W trampolinach uwielbiam to, że po całym, męczącym dniu trening daje mi dodatkowego kopa do dalszego działania i poprawia samopoczucie. Uwielbiam to uczucie fizycznego wykończenia i psychicznego odprężenia! Poza Fit and Jump interesuje się zdrowym odżywianiem oraz treningiem siłowym. Jestem zdania, że trening z odpowiednio dobranym obciążeniem wysmukli kobiecą sylwetkę i uwydatni nasze walory. Zapraszam na zajęcia - zrobię wszystko co w mojej mocy aby pomóc Ci osiągnąć wymarzony cel, ale pamiętaj – wszystko siedzi w Twojej głowie!

Justyna prowadzi zajęcia Fit and Jump, ABT , Pump oraz Trening Obwodowy.

 
 

OLA

Ze sportem związana od dziecka, trenując przez 12 lat sportowy taniec towarzyski i uzyskując najwyższą narodową klasę taneczną. Po zakończeniu kariery rozpoczęła przygodę z fitnessem. Aktualnie certyfikowany instruktor sportu ze specjalnością taniec towarzyski oraz fitness, instruktor Zumba Fitness, Salsation Fitness, Jumping Fitness, Aerobox, a także trener personalny. Rozpoczęła również współpracę z firmą Les Mills, zostając instruktorem programu Bodycombat. Stawia na ciągły rozwój, otwarta na nowe doświadczenia, zdyscyplinowana, czego również oczekuje od innych. Prowadzi zajęcia z nieustannym i zaraźliwym uśmiechem, określana mianem "nie do zajechania" lub "człowieka instytucji", a najczęściej zadawane jej pytanie to "Skąd masz tyle energii?"

Ola prowadzi zajęcia Fit and Jump, a także indywidualne lekcje tańca!

 
 

JULITA

Cześć,
Jestem certyfikowaną trenerką personalną oraz instruktorem zajęć grupowych. Ciągle rozwijam się i edukuję poszerzając swoje kompetencje zawodowe, będąc uczestnikiem wielu szkoleń, warsztatów oraz konferencji związanych 

z treningiem, żywieniem oraz suplementacją.
Na treningu największą uwagę skupiam na tym, aby poprawić ogólny stan zdrowia klienta, poprawić wzorce ruchowe oraz pomóc w uzyskaniu jak najbardziej funkcjonalnej i estetycznej sylwetki.
Rodzaj i intensywność treningu dopasowuję pod potrzeby 

i możliwości grupy.

Serdecznie zapraszam na trening ABT w każdy wtorek

o godzinie 19:00 .

 

MARTYNA

Absolwentka Wychowani Fizycznego i Tańca AWF w Poznań ze specjalnością Trenera fitness oraz Nauczyciela tańca. Od 6 roku życia swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Rytmix w Koninie. Tam rozwijała pierwszą pasję jaką był taniec współczesny. Posiada tytuły mistrzowskie w kategoriach tanecznych Jazz, Modern oraz Show Dance. Studia na AWF-ie zaszczepiły w niej miłość do wszelkiej aktywności fizycznej.
Człowiek zdrowy to człowiek szczęśliwy dlatego tak bardzo ceni sobie u ludzi chęć podejmowania działań związanych z ruchem, jak również ze zdrowym odżywianiem na punkcie którego ma bzika.Nie bez powodu prowadzi bloga kulinarnego, w którym umieszcza proste i szybkie w przygotowaniu przepisy na fit posiłki (www.bajanatalerzu.blogspot.com)
Fitness to nie tylko dbałość o sprawność ciała, ale troska o wszelkie aspekty naszego życia. Dzień bez ruchu jest dla mnie dniem straconym. Kocham przekazywać mój nadmiar energii ludziom, którzy razem ze mną chcą tę energię z siebie wydobywać. Uważam, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych a bariery są tylko w naszych głowach. Moje zajęcia to nie tylko walka o liczbę spalonych kalorii ale również świetna zabawa w gronie osób, które łączy wspólna pasja jaką jest AKTYWNOSĆ FIZYCZNA. 

Prowadzi zajęcia Fit and Jump i Płaski Brzuch. 


 

MARTA

Aktualnie jestem studentką Politechniki Poznańskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych, przede wszystkim form fitness oraz tańca. W treningu stawiam na efektywność, nie pomijając przy tym dobrej zabawy. To właśnie uśmiech i pozytywne nastawienie uczestników sprawia, iż ćwiczenia to sama przyjemność. W pracy instruktora cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju, a także kontakt z ludźmi. Moja dewiza życiowa: Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

Marta prowadzi zajęcia Fit and Jump oraz Zumba.

 

MONIKA

Sport zawsze był moja pasja od dziecka trenowałam lekka atletyke - biegi dlugodystansowe. Na studiach wychowania fizycznego zarazilam się pasja do fitnessu. Ukończyłam szkolenie instruktora fitness i cały czas poszerzam swoją wiedzę doszkalając się. Jestem licencjonowanym instruktorem fit and Jump. Trampoliny to moja kolejna miłość! Uwielbiam wchodzić na zajęcia i zarażać swoją pasją do skakania i tego cudownego zmęczenia .Oprócz tego posiadam szkolenia ze zdrowego kręgosłupa, strechingu z analizą narządu ruchu, fit ball oraz aqua aerobik. Zapraszam serdecznie na zajęcia a obiecuję, że wyjdziecie zmęczone i uśmiechnięte

Monika prowadzi zajęcia Pilates.

 

ANGELIKA

Cześć :)  Mam na imię Angelika, jestem magistrem dietetyki, trenerem personalnym, instruktorem fitness, Zumby oraz trampolin.
Od lat interesuję się zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Ciągle rozwijam swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, konwencjach i maratonach fitness.
Moje zajęcia są energetyczne, zróżnicowane

i dostosowane do poziomu grupy.
W Cytrynie poprowadzę dla Was zajęcia Fit and Jump zapraszam serdecznie

 

KLAUDIA DĘBIŃSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Na zajęciach liczy się dla mnie Twoje bezpieczeństwo, uśmiech od ucha do ucha i przede wszystkim satysfakcja z treningu. Każda z nas przychodząc na zajęcia ma swój cel i moim zadaniem jest pomóc Ci go osiągnąć. Pamiętaj, siła jest kobietą! Do zobaczenia!